حجم و نوع موتور (سی سی) : 1497 تعداد سیلندر : 4 انتقال نیرو : 4 دنده اتوماتیک حداکثر سرعت : 180 حداکثر گشتاور : 4500 ~ 3000 / 140
مشخصات فنی
  • حجم و نوع موتور (سی سی) : ۱۴۹۷
  • تعداد سیلندر : ۴
  • انتقال نیرو : ۴ دنده اتوماتیک
  • حداکثر سرعت : ۱۸۰
  • حداکثر گشتاور : ۴۵۰۰ ~ ۳۰۰۰ / ۱۴۰
حجم و نوع موتور (سی سی) : 1497 تعداد سیلندر : 4 انتقال نیرو : 4 دنده اتوماتیک حداکثر سرعت : 180 حداکثر گشتاور : 4500 ~ 3000 / 140
بررسی اجمالی خدمات خودرو

شرکت مدیران خودرو با تکیه بر موفقیت های کسب شده در سهم بازار و میزان فروش نسل های قبلی ام وی ام ۳۱۵ تصمیم بر عرضه نسل سوم این محصول گرفت که در مقایسه با نسلهای قبلی و خودروهای هاچبک داخلی دارای مزیت های رقابتی قابل قبولی است. تغییرات و آپشن های بکار گرفته شده در این نسل شامل: استفاده از فرمان برقیEPS ، گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک، طرح جدید فرمان، کروز کنترل، سیستم کنترل فشار باد لاستیکهای خودرو TPMS ،سانروف برقی دوحالته، چراغ های جلو اتوماتیک، سیستم کنترل پایداری ESP ، تغییر کامل تم داخل خودرو به دو رنگ نارنجی و مشکی شامل داشبورد و صندلی های جدید بکار رفته و تغییرات ظاهری مانند تغییر در جلو پنجره، سپر جلو، اضافه شدن دی لایت، به روز رسانی طرح گرافیکی چراغ های جلو، طرح جدید رینگ های اسپرت می باشد. مجموعه تغییرات مذکور می تواند رفاه بالاتری را برای مشتریان فراهم آورد

چراغ های جلو اتوماتیک

برای اولین بار در طی سالهای عرضه خودرو ۳۱۵ در کشور، خودرو+ ۳۱۵ مجهز به چراغهای جلو خودکار گردید. چراغهای جلو خودکار بر اساس وجود یک سنسور در پشت شیشه جلوبا رصد کردن میزان روشنایی محیط با تاریک شدن محیط یا ورود خودرو به مکانهای سرپوشیده و یا تونل به صورت خودکار به روشن کردن چراغ های جلو اقدام می نماید. این آپشن علاوه بر آسان تر نمودن رانندگی امنیت رانندگی را نیز بالا می برد.

سانروف

 

برای اولین بار در طی سالهای عرضه خودرو ۳۱۵ در کشور، خودرو +۳۱۵ مجهز به سانروف گردیده است که این آپشن علاوه بر ایجاد امکان مشاهده و لذت از آسمان بالای سر و نور خورشید، امکان تهویه سریع هوای داخل خودرو را نیز فراهم می آورد.

گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک

برای اولین بار در طی سالهای عرضه خودرو ۳۱۵ در کشور، خودرو +۳۱۵ مجهز به گیربکس اتوماتیک گردید. گیربکس ۴ سرعته بکار رفته ضمن هماهنگی کامل با موتور خودرو رانندگی آسانی را برای راننده خودرو فراهم می آورد. .

سیستم کنترل پایداری ESP

ببرای اولین بار در طی سالهای عرضه خودرو ۳۱۵ در کشور، این خودرو مجهز سیستم کنترل پایداری گردید. این سیستم با نظارت دائم بر تعادل خودرو به محض خارج شدن کنترل خودرو وارد مدار شده و با کنترل سیستمهای ترمز و تنظیم میزان مناسب قدرت موتور سعی بر برقراری تعادل و کنترل خودرو می نماید. سیستم کنترل پایداری بکار رفته در این خودرو سبب ایجاد ایمنی بسیار بالا برای راننده و سرنشینان خودرو می شود.

فرمان برقی EPS

برای اولین بار در طی سالهای عرضه خودرو ۳۱۵ در کشور، این خودرو مجهز به فرمان برقی گردید که علاوه بر سهولت رانندگی با تامین نیروی مورد نظر خود از سیستمهای برقی خودرو از اتلاف قدرت موتور جهت فعال نگه داشتن پمپ هیدرولیک کاسته و در نهایت سبب افزایش کارایی خودرو می گردد. همچنین حساس بودن نرمی و یا سفتی فرمان خودرو به میزان سرعت سبب افزایش امنیت سرنشینان می گردد. .

.

سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS

برای اولین بار در طی سالهای عرضه خودرو ۳۱۵ در کشور، این خودرو مجهز به سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها گردید که با نظارت دائمی میزان باد لاستیک ها و اعلام اخطار در صورت کاهش میزان باد و یا گرمای بیش از حد لاستیک ها امنیت راننده و سرنشینان خورو را افزایش می دهد.

طراحی جدید کابین

کابین ۳۱۵ جدید بر اساس زبان طراحی داخلی جدید سایر محصولات شرکت مدیران خودرو بروز رسانی گردیده است. استفاده از ترکیب دو رنگ نارنجی و مشکی تاثیر بسزایی در ایجاد فضای اسپرت و جوان پسند داشته است. از طرفی وجود آپشنهای رفاهی مناسب همانند GPS و دیسپلی ۸ اینچی در کنار سایر آپشنها محیطی آرام و دلپذیر را برای راننده و سرنشینان فراهم می نماید.

. .