طرح جایگزینی کلیه برندهای خودروهای کارکرده با خودروی نو محصولات مدیران خودرو

  • شرکت مدیران خودرو در راستای سیاست‌های احترام به مشتری خود با مشارکت شرکت ایرانیان خودرو به‌ عنوان مجری طرح جایگزینی و خرید و فروش خودروهای کارکرده با خودروهای نو محصولات مدیران خودرو، فعالیت خود را در این خصوص در سطح کشور آغاز نموده است.
  • هم اکنون شرکت ایرانیان خودرو در جهت توسعه فعالیت های خود در زمینه جایگزینی خودروهای کارکرده با نو کلیه برندها را در برنامه فروش خود قرار داده است. در این طرح کلیه دارندگان خودرو با برندهای داخلی و وارداتی که سال ساخت خودروهای آنها از سال ۱۳۹۱ به بعد است، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شرکت ایرانیان خودرو به نشانی اینترنتی IRANIANKHODRO.COM  و یا شبکه نمایندگان منتخب شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور نسبت به ثبت درخواست جایگزینی خودروی خود اقدام کنند.
  • پس از ثبت‌نام در سایت شرکت ایرانیان خودرو یا مراجعه به شبکه نمایندگان منتخب، خودروی شما توسط یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت مدیران خودرو خریداری و فرآیند ثبت‌نام خودروی نو (جایگزین) برای علاقه‌مندان تکمیل می‌گردد.
ویژگی‌های طرح جایگزینی کلیه برندهای خودروهای کارکرده با خودروی نو محصولات مدیران خودرو
مزایای طرح برای متقاضیان جایگزینی خودرو کارکرده با خودروی نو
 
  • اقساط حداکثر تا ۵ سال
  • امکان خرید اقساطی خودرو
  • دریافت تسهیلات آسان تا سقف ۷۰% قیمت خودرو
  • خریـد فـوری خودروی کارکرده تــوســـــــط نمایندگی‌ها
  • قیمت‌گذاری خودروی کارکرده توسط کارشناس رسمی دادگستری بدون هزینه
  • خودروی کارکرده شما به‌عنوان آورده برای خودرو نو جایگزین در نظر گرفته می‌شود.
  • امکان خرید خودروی کارکرده توسط نمایندگی‌های منتخب شرکت مدیران خودرو (فروش آسان خودروی کارکرده)

سوالات متداول:

در حال حاضر تنها خودروهای کارکرده ای که طبق قوانین گارانتی شرکت خودرو ساز در دوره گارانتی هستند به عنوان خودروی دارای گارانتی شناخته می شوند اما در آینده ای نزدیک شرکت در نظر دارد پس از بهسازی خودروهای کارکرده فاقد گارانتی برای آنها گارانتی مازاد توسط شرکت خودرو ساز صادر نماید . مدت زمان این گارانتی ها متعاقبا اعلام خواهد شد .

در فاز توسعه طرح جایگزینی خودروهای کارکرده شرکت مدیران خودرو با حدود ۵۲ نماینده در کل کشور تحت پوشش قرار دارد. جهت مشاهده لینک نماینده به قسمت پانویس مراجعه کنید- لینک نمایندگان منتخب 

 برای جایگزینی خودروی کارکرده با خودروی نو کافیست، دارنده یکی از محصولات با برندهای داخلی و وارداتی که سال ساخت آن ۱۳۹۱ به بعد، با مراجعه به سیستم فروش خودروی کارکرده، درخواست خود را در سیستم ثبت نماید و نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت/کار خود را انتخاب نماید. خودروی مورد نظر توسط نمایندگی، کارشناسی شده و از وی خریداری و خودروی نو مورد نظر، بر اساس شرایط فروش جاری شرکت خودرو ساز ثبت نام خواهد شد.

یکی از مزایای ایجاد شده برای مشتریان طرح جایگزینی خودروی کارکرده، تحویل سریع تر خودروی نو به ایشان نسبت به سایر روش های فروش نقدی شرکت می باشد. اما حداکثر زمان تحویل خودروی جدید کمتر از ۳۰ روز کاری می باشد.
تحویل خودرو بر اساس شرایط جاری شرکت مدیران خودرو است.

بله کافی است خودروی کارکرده خود را جهت جایگزینی در سیستم فروش خودروی کارکرده ثبت نام و طرح جایگزینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ما در کوتاه ترین زمان خودروی شما را با خودروی نو جایگزین خواهیم نمود .

تماس با مشاورین ما:
جهت اطلاع از شرایط طرح جایگزینی لطفا فرم زیر را پرکنید:

تسهیلات مالی ویژه

تا ۷۰ درصد تسهیلات

تحویل فوری

تحویل خودرو در کمترین زمان ممکن

تعویض راحت و امن

با خیالت راحت تعویض کنید

قیمت گذاری عادلانه

قیمت گذاری بر اساس کارشناس دادگستری