طرح جایگزینی مدیران خودرو
طرح جایگزینی مدیران خودرو؛ تعویض خودروهای کارکرده با خودروی نو محصولات مدیران خودرو

فرآیند طرح جایگزینی مدیران خودرو

  • شرکت مدیران خودرو در راستای سیاست‌های احترام به مشتری خود با مشارکت شرکت ایرانیان خودرو به‌عنوان مجری طرح جایگزینی مدیران خودرو و خرید و فروش  خودروهای کارکرده  با خودروهای نو محصولات مدیران خودرو، فعالیت خود را در این خصوص در سطح کشور آغاز نموده است.
  • در طرح جایگزینی کلیه دارندگان محصولات مدیران خودرو با برندهای MVM و FOWNIX که سال ساخت خودروهای آنها از سال ۱۳۹۱ به بعد است، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شرکت ایرانیان خودرو به نشانی اینترنتی IRANIANKHODRO.COM  و یا شبکه نمایندگان منتخب شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور نسبت به ثبت درخواست جایگزینی خودروی خود اقدام کنند.
  • پس از ثبت‌نام در سایت شرکت ایرانیان خودرو یا مراجعه به شبکه نمایندگان منتخب، خودروی شما توسط یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت مدیران خودرو خریداری و فرآیند ثبت‌نام خودروی نو (جایگزین) برای علاقه‌مندان تکمیل می‌گردد.
https://iraniankhodro.com/
https://iraniankhodro.com/
مزایای طرح جایگزینی مدیران خودرو برای متقاضیان
 
  • اقساط حداکثر تا ۵ سال
  • امکان خرید اقساطی خودرو در طرح جایگزینی مدیران خودرو
  • دریافت تسهیلات آسان تا سقف ۷۰% قیمت خودرو
  • خریـد فـوری خودروی کارکرده تــوســـــــط نمایندگی‌ها
  • قیمت‌گذاری خودروی کارکرده توسط کارشناس رسمی دادگستری بدون هزینه
  • خودروی کارکرده شما به‌عنوان آورده برای خودرو نو جایگزین در نظر گرفته می‌شود.
  • امکان خرید خودروی کارکرده توسط نمایندگی‌های منتخب شرکت مدیران خودرو (فروش آسان خودروی کارکرده)

سوالات متداول طرح جایگزینی مدیران خودرو :

در حال حاضر تنها خودروهای کارکرده ای مدیران خودرو که طبق قوانین گارانتی شرکت خودرو ساز در دوره گارانتی هستند به عنوان خودروی دارای گارانتی شناخته می شوند. اما در آینده ای نزدیک شرکت در نظر دارد پس از بهسازی خودروهای کارکرده فاقد گارانتی برای آنها گارانتی مازاد توسط شرکت خودرو ساز صادر نماید . مدت زمان این گارانتی ها متعاقبا اعلام خواهد شد .

در فاز توسه طرح جایگزنی خودروهای کارکرده شرکت مدیران خودرو با حدود ۹۲ نماینده در کل کشور تحت پوشش قرار دارد. جهت مشاهده لینک نماینده به قسمت پانویس مراجعه کنید- لینک نمایندگان منتخب 

 برای جایگزینی خودروی کارکرده با خودروی نو کافیست، دارنده یکی از محصولات مدیران خودرو  با برندهای MVM و FOWNIX که سال ساخت آن ۱۳۹۱ به بعد، با مراجعه به سیستم فروش خودروی کارکرده، درخواست خود را در سیستم ثبت نماید و نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت/کار خود را انتخاب نماید. خودروی مورد نظر توسط نمایندگی، کارشناسی شده و از وی خریداری و خودروی نو مورد نظر، بر اساس شرایط فروش جاری شرکت خودرو ساز ثبت نام خواهد شد.

یکی از مزایای ایجاد شده برای مشتریان طرح جایگزینی خودروی کارکرده، تحویل سریع تر خودروی نو به ایشان نسبت به سایر روش های فروش نقدی شرکت می باشد. اما حداکثر زمان تحویل خودروی جدید کمتر از ۳۰ روز کاری می باشد.
تحویل خودرو بر اساس شرایط جاری شرکت مدیران خودرو است.

بله کافی است خودروی کارکرده خود را جهت جایگزینی در سیستم فروش خودروی کارکرده ثبت نام و طرح جایگزینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ما در کوتاه ترین زمان خودروی شما را با خودروی نو جایگزین خواهیم نمود .

تماس با مشاورین ما:
جهت اطلاع از شرایط طرح جایگزینی لطفا فرم زیر را پرکنید:

تسهیلات مالی ویژه

تا ۷۰ درصد تسهیلات

تحویل فوری

تحویل خودرو در کمترین زمان ممکن

تعویض راحت و امن

با خیالت راحت تعویض کنید

قیمت گذاری عادلانه

قیمت گذاری بر اساس کارشناس دادگستری